Sõbrad

Tead, et Pablo Picasso elas oma olulised formatiivsed aastad Barcelonas enne kui 24-aastaselt Pariisi lahkus? Pariisis tegi ta ka oma kuulsa maali Les Domoiselles d’Avignon, mis oli inspireeritud just Barcelonast ning mida peetakse kubismi ja modernse kunsti alustajaks.

Enne kui tuled Barcelonasse mööda Picasso tallatud radu käima, õpi natukene hispaania keelt Tallinnas Centro Picassos. Nii on kohapealne kogemus veelgi põnevam ja saad uusi keeleoskusi harjutada. Barcelonareis.ee sõpradele 50% soodustus Centro Picasso õppematerjalidelt.

Centro Picasso tegutseb Tallinnas juba 12 aastat!
Nende 5 õpetajat on kõik hispaanlased ja kõrgelt haritud oma ala professionaalid.

Centro Picasso ainuke kool, kus on lai valik subtiitritega hispaania filme ja hispaaniakeelseid raamatuid, mida õpilased saavad tasuta laenutada.

Lisaks keeleõppele pakub Centro Picasso iga nädal ka killukest Hispaania kultuuri.

“Pidutseme hispaania moodi. Mekime tüüpilisi hispaania jooke ja traditsioonilisi suupisteid. Kõik see on meie õpilastele täiesti tasuta.”

Picasso meeskond Baltikumis koosneb professionaalidest, kes on siia sobiva õppemetoodika nimel palju vaeva näinud. Algajatele panime kokku oma õpiku, edasijõudnute õppematerjal pärineb hipsaania kirjastusest SGEL. Võrreldes kõikvõimalike koopiatega teeb kvaliteetne ja läbimõeldud õppematerjal õppimise palju ladusamaks!

Oleme ainuke kool Eestis, kes korraldab hispaania keele suvekursuseid Hispaanias ja me teeme seda märksa soodsamalt kui sealsed keeltekoolid. Iga suvi käib mõnikümmend inimest Hispaanias suvekursustel, alustasime puhtaima hispaania keele kantsis Burgoses, seejärel maalilises Salamancas, aga nüüdseks pakume hispaania keele ja meele tundmaõppimist Vahemere rannikul Alicante linnas.

Centro Picasso Barcelona reis

 

 

 

 

Jälgi reisidiilid.ee lehte ja avasta soodsamad reisipakkumised Barcelonasse ja mujale. 

reisidiilid soodsad lennupakkumised