Barcelona linnatuur

IMG_4807Barcelona on palju muud kui mida leiad TripAdvisorist või tavalistest reisigiididest.

Tule avasta ehe Barcelona, liigu ringi nagu kohalik, näe unikaalset arhitektuuri, säästa aega, närve ja raha vältides turistilõkse, järjekordi ja sügavkülmutatud paella’t. Ära ole guiri!

Barcelona linnatuur / ekskursioon spetsiaalselt Sinu grupile

Kestvus: ~3.5h

Asukoht: Barcelona vanalinn – Gótico, El Raval ja El Born linnaosad. Suurematele gruppidele võimalik teha tuur bussiga.

Tüüp: Tuur koosneb umbes 30% ajaloost, faktidest ja muust “kohustuslikust” ja 70% kohaliku inimeste elust, väärtustest, raskustest ja rõõmudest, kohalikest traditsioonidest, eripäradest ja erinevusest Eesti ja eestlastega. Minu abiga kaevud sügavamale hispaanlaste ja katlanide hingemaailma ja elusse ning lisaks õpid palju Barcelona linna kohta. Muidugi näed maailmakuulsaid kataloonia modernista arhitektuuri meisternäidiseid, triumfikaart, mammutit, silitad kilpkonna, näed roomaaegseid varemeid, 13-ndast sajandist turgu ning ka linna pahupoolt.

Kellele: Pole vahet, kas oled juba Barcelonas käinud või mitte. Kas tahad tantsida salsat, degusteerida head toitu, imetleda arhitektuuri, matkata, pidutseda klubides, shopata või lõõgastuda rannas. Minu abiga leiad kindlasti selle, mida otsid.

Hind: 30€ inimese kohta. Gruppidele rohkem kui 4 inimest erihind. Saame teha tuuri täpselt Sinu soovidest lähtuvalt. Kirjuta ja leiame mõnusa lahenduse.

Miks tuurile tulla?
  • Saad salajast siseinfot – kuuled kohaliku käest, miks Barcelona nii paljusid inimesi võlunud on, mis on kohalike väärtushinnangud, prioriteetid ja elustiil.
  • “Kohustuslik” ajalootund – tutvustan Sulle Barcelona ajaloolist vanalinna ja selgitan linna ja selle inimeste tausta
  • Säästad raha – päästan Su ülehinnatud toidukohtadest ja igavatest atraktsioonidest
  • Säästad närve – minu restoranisoovitustega väldid sügavkülmutatud toitu, mõttetut ekslemist ja frustreerivaid järjekordi
  • Säästad aega – suunan Sind Sinule huvipakkuvatesse kohtadesse ja üritustele, et Sa ei peaks ise otsimisega vaeva nägema
  • Liigud ringi nagu kohalik – saadan Sind kohalikele festivalidele ja pidudele, mida Sa muidu üles ei leiaks
  • Aitan planeerida kogu Sinu järelejäänud puhkuse, et kõik sujuks Sulle ladusalt. Aitan kõikide küsimustega enne reisi ja reisi ajal.

Jalutame ainult Sinu seltskonnaga mööda Barcelona vanalinnamille iga kivi on läbi imbunud Kataloonia kirjust ajaloost, verest, veinist ja tõenäoliselt ka oliiviõlist. Saad teada, kuidas linn on arenenud ja miks just inimesed ja olustik on selline nagu ta on. Saad oma nina, käte ja silmadega kogeda, miks on Barcleona nii palju inimesi võlunud ja mõistad, miks Kataloonia pole Hispaania.

 IMG_0473 copy
Peale tuuri annan Sulle listi mõnusatest baaridest, restoranidest, linnavaadetest

ja aitan Sul planeerida kogu järelejäänud reisi unikaalseks elamuseks. Soovi korral organiseerin Sind võimaluse korral tasuta klubidesse, suunan parimatesse randadesse ning viin Sind kurssi parasjagu toimuvate festivalidega ning väikeste salapidudega.

Barcelona tuur täpselt Sinu soovidele

Kui tahad korraldada sünnipäeva, poissmeestepidu või tüdrukuteõhtut, firmaüritust Barcelonas, purjetada Vahemerel või midagi muud, siis võta ühendust ja panen kokku Sulle spetsiaalse paketi.

Soovitan tuuri võtta reisi esimesel või teisel päeval, siis jõuad rohkem saadud know-how’d ära kasutada.

Jälgi Barcelona Reis'i lehte Facebookis   Vajuta like Barcelona Reis’i lehele Facebookis, siis on lihtsam leida kui vaja läheb ning lisaks postitan soodsaid lennupakkumisi.

Kirjuta mulle ja koge teistmoodi Barcelonat!

Sinu nimi

Sinu e-mail

Sõnumi pealkiri

Sinu mõtted (mida tahate teha, millal tulla, palju teid on?)*